هدایای تبلیغاتی ساک دستی برزنتی

هدایای تبلیغاتی ساک دستی برزنتی ، یکی از مقاوم ترین ساک دستی های تبلیغاتی به شمار می آید.

امروزه در نمایشگاه ها، سمینارها و مراکز خرید از انواع ساک دستی تبلیغاتی برزنتی استفاده می کنند تا اقلام سنگین تر را ارائه دهند. از مزایای ساک دستی تبلیغاتی برزنتی می توان به مقاوم بودن در برابر نور خورشید و آب، کیفیت چاپ زیاد و استحکام بالا اشاره نمود.

 

ساک دستی تبلیغاتی برزنتی

 

ساک دستی تبلیغاتی برزنتی قابلیت حمل لوازمی با 10 الی 15 کیلوگرم را دارا می باشد. ساک دستی تبلیغاتی برزنتی در رنگ ها و طرح های مختلفی تولید می شود که با توجه به سلیقه مشتریان، در شرایط مختلف اهداء می گردد. ساک دستی تبلیغاتی برزنتی در دو مدل پنبه و پلی استر پنبه تولید می گردد. به طور معمول اندازه و سایز ساک دستی تبلیغاتی برزنتی، 100 تا 200 سانتی متر می باشد. انواع رنگ های ساک دستی تبلیغاتی برزنتی شامل سفید، مشکی، خاکی، قهوه ای، سبز و سورمه ای می باشد.

 

انواع ساک دستی تبلیغاتی برزنتی

 

انواع ساک دستی تبلیغاتی برزنتی در مدل های برزنت خام، برزنت آهاری، برزنت موادی، برزنت چاپی و برزنت خطی طراحی و تولید می گردد. ساک دستی تبلیغاتی برزنتی دارای خاصیت ضد آب، استقامت کششی بالا، قیمت مناسب، مقاومت بالا در برابر نور خورشید و محکم بودن می باشد. نوع چاپی که بر روی ساک دستی تبلیغاتی برزنتی اعمال می شود، چاپ سیلک می باشد. ابعاد، تعداد سفارش، جنس، رنگبندی و کیفیت چاپ برند و لوگو از ویژگی ها و خدماتی است که کارشناسان فروش زمان ارائه ساک دستی تبلیغاتی برزنتی به مشتریان و صاحبان برند ارائه می دهند.

 

نتیجه گیری:

کاربرد ساک دستی تبلیغاتی برزنتی در نمایشگاه، فروشگاه، کتاب فروشی ها، مراکز خرید و مکان های دیگر بیشتر می باشد. به دلیل استحکام بالای ساک دستی تبلیغاتی برزنتی، حمل لوازم سنگین با استفاده از این محصول بسیار مناسب می باشد.