"بک لینک سازی متنوع" و "استفاده از قانون عمل و عکس العمل"، دو موضوعی که در بک لینک سازی باید به آنها توجه کنیم

"بک لینک سازی متنوع" و "استفاده از قانون عمل و عکس العمل"، دو موضوعی که در بک لینک سازی باید به آنها توجه کنیم، به همان ترتیبی که برای موفقیت در هر فعالیتی باید از برخی از اقدامات خودداری و نکات خاصی را حتماً پیاده کنید، در هنگام برنامه‌ریزی برای بک لینک سازی هم لازم است که به باید و نبایدهای خاصی توجه داشته باشید. در این مقاله قصد داریم به بررسی دو موضوع "بک لینک سازی متنوع" و "استفاده از قانون عمل و عکس العمل" بپردازیم. اگر شما نیز به دنبال لک لینک سازی هستید و قصد انجام این روش را برای افزایش بازدید سایت خود دارید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. 

باید بک‌لینک‌های متنوعی داشته باشید

در یکی از مطالعاتی که با آنالیز یک ‌میلیون نتیجه از جستجوهای گوگل در سال 2016 انجام گرفت این‌طور نتیجه‌گیری شد که فقط گرفتن بک لینک از یک منبع خاص نمی‌تواند بهترین تأثیر ممکن را داشته باشد؛ بنابراین باید از منابع و روش‌های متنوعی استفاده کنید. البته تأکید بر این نکته مهم نیز خالی از لطف نیست که هر لینکی نمی‌تواند باعث رشد وب‌سایت شما شود، بلکه باید به سراغ منابع معتبر و پربازدید بروید و از سایت‌های اسپم دوری کنید. یکی از راه های داشتن بک لینک های متنوع، خرید بک لینک از سایت های معتبر و حرفه ای است.

باید از قانون عمل‌و‌عکس‌العمل استفاده کنید

بر اساس قانون عمل‌و‌عکس‌العمل اگر به کسی خوبی کنید، او هم متقابلاً پاسخ لطف یا محبت شما را خواهد داد. این قانون در مسیر گرفتن بک‌لینک‌های باکیفیت و طبیعی ارزشمند به‌شدت به کار شما خواهد آمد. به‌عنوان‌مثال، مقالاتی را در نظر بگیرید که در آن‌ها از نقل‌قول‌ها و نظرات کارشناسان مختلف استفاده می‌شود. چنین مطالبی پتانسیل خوبی برای گرفتن بک لینک از جانب همان کارشناسان را دارند، چرا که نویسنده مطلب با تکیه بر آن گفته‌ها و نظرات، بر اعتبار آن افراد صحه گذاشته و در نتیجه، حس تمایل به جبران را در آن‌ها برانگیخته است.