هدایای تبلیغاتی ساک دستی سوزنی
هدایای تبلیغاتی ساک دستی سوزنی

هدایای تبلیغاتی ساک دستی سوزنی ، از پر مصرف ترین و در عین حال کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی به شمار می آید.

ساک دستی تبلیغاتی سوزنی یکی از انواع ساک دستی های پارچه ای به شمار می آید که از جنس منسوج نبافته تولید می شود. قیمت ساک دستی تبلیغاتی سوزنی پایین و تنوع رنگ آن بالا می باشد.

 

ساک دستی تبلیغاتی سوزنی

 

انواع ساک دستی تبلیغاتی سوزنی شامل دوخت ساده و کاست دار می باشد. دسته ساک دستی تبلیغاتی سوزنی نیز به صورت پانچ ساده یا موزی و با دسته بندی و لوپ آماده می گردد. ساک دستی تبلیغاتی سوزنی از انواع هدایای بازیافتی به شمار می آید که در نمایشگاه ها به دلیل مقاومت زیاد، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. نحوه چاپ برند و لوگو بر روی ساک دستی تبلیغاتی سوزنی، به صورت چاپ سیلک می باشد. قیمت ساک دستی تبلیغاتی سوزنی بر اساس اندازه، چاپ، رنگ و گراماژ پارچه تعیین می شود.

 

ویژگی ساک دستی تبلیغاتی سوزنی

 

اندازه های متداول ساک دستی تبلیغاتی سوزنی شامل 25 در 35 و 35 در 45 می باشد. کاربرد ساک دستی تبلیغاتی سوزنی در فروشگاه و نمایشگاه بوده که معمولاً جهت حمل کاتالوگ و یا هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. مخاطبان ساک دستی تبلیغاتی سوزنی، هر فردی در هر شغلی می تواند باشد. ماندگاری و مقاومت ساک دستی تبلیغاتی سوزنی بالا بوده که موجب می شود طرفداران بیشتری نسبت به سایر ساک دستی ها داشته باشد. کارشناسان تبلیغاتی، نام برند و لوگو یا آرم مورد نظر صاحبان برند را با در نظر گرفتن سلیقه مشتریان، بر روی ساک دستی تبلیغاتی سوزنی چاپ می کند.

 

نتیجه گیری:

ویژگی سبک بودن و سهولت در حمل ساک دستی تبلیغاتی سوزنی، از مزایای این محصول می باشد. تنوع رنگ ساک دستی تبلیغاتی سوزنی، موجب می شود تمام سلایق مخاطبان در نظر گرفته شود. کارشناسان تبلیغاتی در زمینه رنگ بندی، ابعاد و جنس ساک دستی تبلیغاتی سوزنی به مشتریان و خریداران، اطلاعات مفیدی ارائه می دهند.