آموزش حذف فالوور فیک
آموزش حذف فالوور فیک

آموزش حذف فالوور فیک، تا به این‌جا از اهمیت تشخیص فالوورهای فیک برای برندهایی که قصد برقراری رابطه تجاری و تبلیغ محصولات و خدمات خود، توسط اینفلوئنسرها را دارند؛ آگاه شدید. همچنین از الگوریتم خاص اینستاگرام برای مقابله با این ربات‌های فالوور فیک صحبت کردیم. با این حال اگر شما حسابی را پیش از این خریده‌اید که از صحت فالوورهای آن اطمینان ندارید یا خودتان قبلا اقدام به استفاده و خرید ربات‌های فالوور کرده‌اید، بهتر است به فکر حذف فالوور فیک باشید. برای انجام این‌ کار می‌توانید از دو راه کلی و اصلی به سراغ حذف فالوور فیک بروید.

 روش اول: شناسایی و حذف یکی یکی فالوورهای فیک

شاید بتوان گفت سخت‌ترین و دشوار‌ترین راهی که برای پارک کردن فالوورهای فیک می‌توان امتحان کرد، این مورد است. برای حذف و شناسایی یکی یکی فالوورهای فیک صفحه اینستاگرام خود، باید به قسمت فالوورها بروید، سپس تک به تک فالوورهای خود را بررسی کنید و با توجه به نشانه‌ها و علائمی که درمورد ربات‌ها گفته شد، آن‌ها را از لیست خود حذف کنید.

روش دوم: استفاده از اپلیکیشن و سایت حذف فالوور فیک

یک راه دیگری هم برای انجام این کار وجود دارد و آن‌ هم استفاده از سایت تشخیص فالوور فیک یا برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام است. به کمک این برنامه‌ها می‌توانید به راحتی حذف دسته جمعی فالوورهای فیک خود را انجام دهید. برای حذف دسته جمعی فالوور های فیک همچنین می‌توانید از اپلیکیشن‌های مناسب هم استفاده کنید. برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام برای اندروید و برای ios موجود است.

ربات اینستاگرام کاربر مجازی

اپلیکیشن‌های رایگان معمولا برای کاربران جذابیت بیشتری دارند، اما استفاده از آن‌ها گاهی می‌تواند به مشکلاتی برای پیج شما منجر بشود. اگر به دنبال یک نرم افزار تجاری و دارای پشتیبانی هستید به شما ربات اینستاگرام سایت کاربر مجازی را توصیه میکنیم که نرم افزاری امن و تست شده در این زمینه است.

ربات اینستاگرام کاربر مجازی در حقیقت پکیجی از ربات‌های مفید و کاربردی است که شناسایی و حذف فالوور فیک فقط بخش کوچکی از مجموعه ربات های موجود در این پکیج هستند. می‌توانید اطلاعات بیشتر درباره ربات اینستاگرام کاربر مجازی را از سایت سازنده آن دنبال کنید.

جمع‌بندی

اگر حساب‎‌های فیک بسیاری زیادی در صفحه‌ی خود دارید چاره‌ای نیست جز از بین بردن و حذف تمام آن‌ها. اینستاگرام که با پیشرفته‌ کردن ربات‌ها و الگوریتم‌های خود به تشخیص و پاک کردن فالوورهای فیک در صفحات مجازی مشغول است، ممکن است به خاطر عدم تعامل لازم و وجود بیش از اندازه‌ی این فالوورهای اقدام به حذف حساب شما کند. صداقت همیشه بهترین سیاست است به ویژه اگر در مورد کسب‌وکار باشد. سعی کنید بر اساس محتوای متفاوت و خوبی که به مخاطبان ارائه می‌دهید، محبوبیت خود را به دست آورید